header image
Hlavná stránka
Náš tím
O Klube
2% dane
Čo je to bikros ?
Novinky
Reportáže
Odkazy
Rozšírené vyhľadávanie
Kontakt
Fotogaléria
Tréningy
Dráha
Burza
Fotky z pretekov

Sponzori

CDProfil

 

 

 

 

 

 

Hako

 

 

 

 Dirickx 

 Nadacia SLSP

 

 Nadácia Pontis

 

 

 Reproservis

 

 

 Financon

 

 Krigo

 

 Quadriq

 

 

MK Alarm

 

 

GTB 

 

 

 

Grafon

 

 

 Liptovsky Mikulas

Média

 

Dve percentá z dane na Pravda.sk

Hlavná stránka
2. a 3. Kolo SP BMX Bratislava Rača 18.-19.5.2013 PDF Tlačiť E-mail
Napísal GoGo   
Streda, 15 máj 2013

Fotka 0
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso  Počas uplynulého víkendu hostil BMK klub Rača ďalšie dve kolá Slovenského pohára BMX 2013. Výprava nášho BMX Teamu Liptov bola najpočetnejšou spomedzi slovenských klubov.  Naši jazdci si v sobotu vyskúšali suchú prašnú trať, v nedeľu naopak po výdatnom nočnom daždi zase m&¨kšiu a mierne blatistú dráhu. Organizátori sa museli vysporiadať s úpravou trate, ktorú narušila spodná voda a počas sobotných finálových j&´zd aj s technickým problémom so štartovacou rampou. Napokon však všetko zvládli a aj počasie sa pridalo na ich stranu.

Naši jazdci mali zastúpenie takmer vo všetkých kategóriách počnúc najmladším jazdcom Paľkom Kováčom v kategórii 5-6 ročných, až po kategóriu Cruiser 30+, kde jasne dominovali naši skúsení jazdci Pavel Rojček ( zároveň  náš tr&´ner ) a Ferdinand Vozár.

Výsledkom bojovnosti a snaženia našich jazdcov bolo aj umiestnenia na stupňoch víťazov.

Výsledky zo soboty -2.kolo SP:

P.Kováč (5-6 r.)   2.miesto, T.Timková (7-8 r.) 2.miesto, L.Lednický (7-8 r.) 3.miesto, A.Kružliak (9-10 r.) 4.miesto, S.Kováč (9-10 r.) 6.miesto, A.H.Hanák (11-12 r.) 2. miesto, J.Krnáč (11-12 r.) 4.miesto, F.M.Hrotík (11-12 r. ) 6. miesto, A.Rojček (15-16 r.) 2.miesto, P.Rojček (30+) 1.miesto a F.Vozár (30+) 2.miesto.

Výsledky z nedele -3.kolo SP:

P.Kováč (5-6 r.)   2.miesto, T.Timková (7-8 r.) 3.miesto, L.Lednický (7-8 r.) 2.miesto, A.Kružliak (9-10 r.) 3.miesto, S.Kováč (9-10 r.) 4.miesto, A.H.Hanák (11-12 r.) 2. miesto, J.Krnáč (11-12 r.) 3.miesto, F.M.Hrotík (11-12 r. ) 5. miesto, A.Rojček (15-16 r.) 2.miesto,K.Vojtek (17+) 4.miesto, P.Rojček (30+) 2.miesto a F.Vozár (30+) 1.miesto.

 

Pozývame Vás na 4. a 5. Kolo Slovenského pohára BMX, ktoré organizujeme V Liptovskom Mikuláši 15. a 16. Júna 2013.

Posledná Úprava ( Streda, 15 máj 2013 )
Novinky
2 % Vašich daní

Tak, ako kažždý rok, aj teraz si Vás dovoľujeme požžiadať o 2% percentá z Vašich daní. Sľubujeme, žže budú použžité na rozvoj Liptovských bikrosárov a mládežže.Inštrukcie nájdete TU.

Ďakujeme!

Celkové poradie SP BMX 2017

Nájdete TU.

Výsledky z 3. a 4. kola SP BMX 2017

Tu sú predbežžné výsledky 3. a 4. kola SP BMX 2017 a MSR v časovke 2017.

3. a 4. kolo EP BMX Erp

TU sa dá nájs linka na live streaming z EP BMX v Holandsku.

1.a 2. Kolo Slovenského pohára v bikrose, Bratislava-Rača.

 Výsledky zo soboty :

P.Palásthy ( cruiser 30+)  1. miesto,  kategória muži  5.miesto

Hugo Hanák ( 15-16 r.)     1. miesto

Jakub Krnáč ( 15-16 r.)     3. miesto

Aďo Kružliak ( 13.-14.r)    4. miesto

Miška Palásthy ( bikrosové nádeje )   2.miesto

 

Výsledky z nedele: 

P.Palásthy  (cruiser 30+)   2.miesto, kategória muži  3.miesto

Paľko Kováč (9-10 r.)         1. miesto

Hugo Hanák  (15-16 r.)     1.miesto

Jakub Krnáč  (15-16 r.)      3.miesto

Aďo Kružliak  (13-14 r.)      4.miesto

Samo Kováč  (13-14 r.)       5.miesto

Miška Palásthy ( bikrosové nádeje )  3.miesto

 

Výsledky z Kontrolných pretekov a ČP v Pardubiciach

Výsledky zo Soboty 8.4.:

Kategória B15-16 – Jakub Krnáč aj Adam Hanák sa prebojovali do semi-finále,

Kategória B17+ - Michal Tuchyňa – 3.miesto,

Kategória Cruiser 30/39 – Peter Palásthy – 1.miesto

Kategória Cruiser 40+ – Pavel Rojček – 5.miesto

Kategória MTB - Adam Rojček (reprezentujúci CTM Racing) – 1.miesto

 

Výsledky z Nedele 9.4. – Český Pohár BMX:

Kategória B15-16 – Jakub Krnáč aj Adam Hanák sa prebojovali do semi-finále,

Kategória Cruiser – Peter Palásthy – 5.miesto, Michal Tuchyňa – 3.miesto,

Výsledky OH v Riu

Elite Women : 1. Mariana Pajon (COL), 2. Alise Post (USA), 3. Stefany Hernandez (VEN), 4. Brooke Crain (USA), 5. Yaroslava Bondarenko (RUS), 6. Elke Vanhoof (BEL), 7. Laura Smulders (NED), 8. Manon Valentino (FRA)

Elite Men :  1. Connor Fields (USA), 2. Jelle Van Gorkom (NED), 3. Carlos Ramirez (COL), 4. Nicholas Long (USA), 5. Tory Nyhaug (CAN), 6. Sam Willoughby (AUS), 7. Niek Kimmann (NED), 8. Anthony Dean (AUS)

Propozície pre 3.a 4.kolo SP BMX 2016

TU si môžžete pozrieť propozície na nadchádzajúce dvojkolo SP BMX a MSR v časovke v Košiciach a takisto aj ich parádny plagát.

Zdroj: Dano Tomčo

Reportáž RTVS z našich pretekov

Sa dá pozrieť TU od cca 7:20.

Zdroj:RTVS

Výsledky kvalifikácie BMX na OH v RIU

TU sú už vypublikované výsledky BMX kvalifikácie do Ria....je tam aj Indonézia a Thajsko :).

Zdroj:UCI